Glyx-mash 15 kg

Glyx-mash 15 kg

Výrobce: HIPPOLYT
Model: NH098
Dostupnost: NENÍ SKLADEM
600Kč
-+

Obsažené látky: Výživně přídavné
látky na 1 kg:
Stopové prvky na 1kg:
Surový protein 10,9 % Vitamín A 7.000 IE Železo 200 mg
Surová vláknina 17,0 % Vitamín D3 700 IE Zinek 100 mg
Surový tuk 6,0 % Vitamín E 55 mg Mangan 75 mg
Surové popeloviny 9,2 % Měď 16 mg
Stravitelný surový
protein
80 g/kg Vitamín B1 10 mg Jód 0,7 mg
Stravitelná energie 9,0 MJ/kg Vitamín B2 8 mg Kobalt
Vitamín B6 8 mg Selen 0,7 mg
Vápník 1,2 % Vitamín B12 18 mcg
Fosfor 0,5 %
Hořčík 0,5 % Biotin 200 mcg
Sodík 0,4 % Kyselina nikotinová 80 mg
Kyselina listová 2 mg
Lysin 0,70 % Kyselina pantotenová 20 mg Škroby 4,1 %
Methionin 1,20 % Chlorid cholinu 800 mg Cukr 5,0 %Speciální způsob, jak krmit mash - s obsahem rýžových klíčků namísto klíčků pšeničných. Vhodný tedy i pro alergiky.

Pytel 15 kg

Slastné pocity i bez cukru
Šťavnaté jablko, křupavá mrkvička, čerstvá tráva, křupavý chléb, nebo také blahodárné obilné mysli po vykonané práci – pro koně milá a na první pohled také zdravá odměna. A přece mnohé z těchto „dodavatelů štěstí“ obsahují značné množství cukrů a škrobů. Přebytek cukru a škrobu zvyšuje hladinu krevního cukru a zvyšuje tak riziko schvácení kopyt. Přesto existují možnosti, jak poskytnout koni pocit štěstí a odměnu bez rizika a s čistým svědomím majitele, milovníka koní.

Glyx – Mash – mash pro speciální případy
Díky produktu Glyx – Mash si nyní mohou i alergičtí koně dopřát požitek z krmení mashem. Stejně jako dříve, slouží mash jako doprovodné krmivo pro případy koliky a v rekonvalescenci po zažívacích potížích.

• bez obsahu lepku a melasy
• nízký glykemický index
• prebiotické a očišťující
• mnohostranně použitelné, možno podávat i každodenně

Glyx – Mash obsahuje redukované množství cukru a škrobu, a je zcela bez obsahu obilovin, melasy a lepku. Proto je zvláště dobře vhodný zejména pro koně, kteří musejí být krmeni redukovaným množstvím uhlohydrátů a šetrně k zažívacímu ústrojí. Bohatá kompozice prebiotických přísad přispívá k reharmonizaci funkce zažívání. Vybrané byliny podporují zažívací procesy ještě dodatečně.

Ochrana a údržba zevnitř
Slizové látky krakovaného lněného semene ochraňují sliznice v celém zažívacím traktu. Vynikající zdrojová schopnost přísad produktu Glyx – Mash podporuje tlak na střevní stěny a napomáhá tak vyloučení cizích a škodlivých látek. Povzbuzení pohybu střev zjednodušuje vyprazdňování. Produkt je vhodný k nasazení obecně pro podpoření trávení, pro dny stání, při výměně srsti, po vysokém výkonu nebo po nemocech.

Složení:
Vojtěšková vlákna, pre – alpin luční vlákna, řepná vlákna, lněné semeno krakované 5,5%, kukuřičné klíčky, rýžové klíčky 4,6%, slupky z vinných hroznů, izomaltóza prebiotická, byliny (fenykl, koriandr, ostropestřec mariánský) 4,0%, ječmenná tráva, pivovarské kvasnice, extrakt jader hroznového vína, kalciumkarbonát (maritimní a minerální), jablečný ocet.

Krmné doporučení:
Cca 70 - 250 g produktu Glyx – Mash na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den, promíchat s cca 1,5 násobným obsahem horké vody, nechat stát asi 15 minut a pak podávat koni teplé. V letních měsících může být Glyx – Mash připravován také se studenou vodou, doba pro nasáknutí se pak prodlužuje asi na 30 minut. Zpravidla se podává 1 – 3 krát týdně, v případě potřeby je možné Glyx – Mash podávat i denně.
 

 

buy online with DealsPolo.com

Internetový obchod vytvořil PVMEDIA
EKOPODESTYLKA.CZ © 2016 - Všechna práva vyhrazena